top of page

Sveiki. Aš vardu Airina :)

 

               Mano kelionė fotografijoje prasidėjo prieš maždaug 7 metus, kai auginau savo pirmagimį :) Leidžiant laiką namuose, su nelabai ramiu vaiku ant rankų, į mano akiratį papuolė labai paprastas fotoaparatas. Tuomet neturėjau jokio supratimo apie diafragmas, židinio nuotolius, ar šviesos matymą :) tiesiog pyškindavau. Bet vėliau supratau, kad man trūksta žinių, norint fotokadrus padaryti šiltesnius ir gražesnius, nei man pavykdavo :) Tad, kaip pamišus pradėjau ieškoti informacijos, - domėjausi, skaičiau, pamačiau begalę seminarų  nuotoliniu būdų. Vyras, pamatęs mano tokią aistrą fotografijai, padovanojo veidrodinuką :) Ir štai taip, pamažu supratau, kas yra fotografija mano gyvenime ir kiek daug ji man reiškia :)

           Fotografuodama vestuves, krikštą, šeimos šventę ar šeimos fotosesiją, visada leidžiu, kad dienos įvykiai atsiskleistų natūraliai, o aš  esu pasirengusi juos užfiksuoti. Man labai svarbu, kad nuotraukos visada būtų nuoširdžios, emocingos ir unikalios. Taip papasakoju visą dienos istoriją. Kartais aš stengiuosi duoti kryptį,  sukurdama netikėtus ir įtikinančius vaizdus. Tačiau daugeliu atvejų stengiuosi būti fone, kaip rami stebėtoja, atkreipdama dėmesį į tikrą ir nesumeluotą jausmą.

 

 

                Gyvenu Vilniuje, dažnai būnu Kaune, bet atvažiuoti į bet kurį Lietuvos kampelį - ne bėda. Tad geros dienos Jums ir iki malonaus :)


 

 

 

Su meile, 

 

Airina Budreckytė Photography

bottom of page